Zaregistrovat do Novinek e-mailem

 


Jsme certifikovaný partner eTargetu:


Staňte se naším fanouškem
na Facebooku:

Facebook, staňte se fanouškem ByznysWebu na Facebooku, nabídka PPC reklamy a SEO.


Provozujeme vlastní portál BožíCeny.cz na srovnání cen a katalog firem:


Stáhněte si letáky PPC, SEO

 

 

Proč PPC internetová reklama od Byznysweb.cz?

1. MĚŘÍME A KONTROLUJEME VÝSLEDKY

Výsledky PPC (pay per click) reklamní kampaně jsou měřitelné. Vždy se dozvíte jaká byla EFEKTIVITA PPC REKLAMY, například:  "za 1000Kč kreditu u Vás nakoupilo 7 zákazníků". Řeknete si: "To je super", nebo "to je příliš drahé". Měříme objednávky přes nákupní košík, nebo odeslané formuláře.

Pokud jste klient ByznysWebu, dokážeme nastavit i měření v Google Analytics, které ukáže hodnotu objednávek, které přišli z placené PPC reklamní kampaně. Je potřeba dodat, že  v případě kampaně orientující se spíš na image firmy,  nemusí být měření podstatné. Proto vždy doporučujeme konzultaci s našim odborníkem.

Měření je přesné na 70-80% - měření ne vždy ukáže všechny, co nakoupily přes placenou kampaň. Měření ukáže, že nakoupilo 10 klientů, ale reálně jich může být ještě víc, např. 12. Co nedokážeme změřit je, že klient se může na web stránku vrátit a nakoupit až za měsíc, nebo může nákup opakovat.

2. KOMUNIKUJETE PŘÍMO S ODBORNÍKEM

Obchodník ma za cíl prodat a nemusí mu záležet na výsledcích kampaně. U nás komunikujete přímo s PPC odborníkem. PPC reklamu Vám může nabídnout i podpora služby ByznysWeb.cz, která je odborně vyškolená. Změny ve Vaší kampani a správu kampaně ma nastarosti PPC odborník.

3. CERTIFIKACE OD GOOGLE A ETARGETU

Naši reklamní specialisté Ing. Petronela Varačková a Petr Polakovič absolvovali testy společnosti Google a oba mají certifikát Google AdWords Qualified individual. Certifikát je dokladem o hlubších znalostech o praktickém používání reklamy v Google.

Naše dceřiná firma IRISOFT, s.r.o. je držitelem certifikátu od společnosti eTarget, který je potvrzením zkušeností při správě kampaní v reklamním systému eTarget.

4. RADY K WEBU

PPC kampaň je těsně spjatá s webem. PPC může být dobře nastaveno, ale pokud je web špatně optimalizován nebo nedokáže měřit výsledky, nemusí se PPC kampaň vyplatit. PPC odborník na problémy na webu upozorní a nabídne řešení.

  • V rámci objednávky PPC kampaně Vám garantujeme úpravu titulní stránky, pokud je potřebná.
  • Automaticky Vám zašleme i rady pro zvýšení návštěvnosti a prodeje na Vašich stránkach.

5. RYCHLOST

Nemáte čas? ... a potřebujete reklamu, která bude efektivní, rychlá a nemusíte se o ní starat?

Kontaktujte právě nás a my se Vám prostřednictvím PPC (pay per click) reklamy postaráme o to, aby byla Vaša stránka navštěvovaná právě  klienty, které potřebujete. Zvýšíme návštěvnost Vaší stránky a pomocí SEO (search engine optimization) ji budeme posouvat mezi popřední pozice ve vyhledavačích jako jsou Seznam.cz,Google a jiné.

6. NÍZKÁ CENA

Za vytvoření PPC Start, která již značně ovlivní návštěvnost Vaší stránky zaplatíte pouze 6984Kč bez DPH a za svoje peníze přitom získáte kvalitu.
Kvalitní SEO optimalizace již v základním balíčku za 5000Kč bez DPH obsahuje nadstandard oproti konkurenci. Efektivitu a kvalitu uvedené SEO optimalizace je možné sledovat v rámci postupu nahorů při získávání popředních pozic.

7. JEDNODUCHOST

Nemusíte nic stahovat nebo instalovat. Kontaktujte nás a my se postaráme o Vaší reklamu, o její efektivnost a pomůžeme Vám navrhnout klíčová slova či vysvětlit nejasnosti ohledně reklamy a míry její efektivity. O každém kroku Vás budeme pravidelně informovat, popřípadě můžete celou reklamní kampaň sledovat z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Díky pravidelným reportům z kampaně budete mít neustálý přehled o zhodnocení investovaného kreditu do počtu objednávek.

8. STATISTIKY

Pravidelné zasílání statistik

Na vyžádání Vám můžeme v pravidelných intervalech zasílat statistiky emailem.

Poskytneme Vám přístup do statistik

Na požádání Vám poskytneme přístup do statistik nebo celé kampaně. Tak si můžete kdykoliv sami vygenerovat statistiky.

9. STABILITA

  • Vyškolený odborník na PPC a SEO se Vám věnuje v pracovním čase.
  • Jsme stabilní firma, patříme mezi největší webdesignerské společnosti v Čechách a na Slovensku.
  • Nejsme firma s jedním zaměstnancem. Podívejte se na fotky našeho kolektivu na Facebooku.
  • Provozujeme jeden z nejrozšířenějších systémů na tvorbu web stránek a internetových obchodů ByznysWeb.cz  s více jako 2500 zákazníky.
  • Máme kanceláře v Praze a v Trenčíně (SR). Máte větší  jistotu, že v našich kancelářích Vám pracovníci zvednou telefon a vyřídí Váš požadavek.



Kontaktujte nás ohledně internetové reklamy a PPC

Jméno a příjmení *:
Telefon:
Název webu:
E-mail:
Mám zájem o služby:Registrace firmy na Facebooku
Registrace do vyhledávačů
Další poznámky *:
Dokažte, že jste člověk! Vyřešte tento příklad  - *